o nás

zen každý den

Dnešní uspěchaná doba přináší kromě spousty pohodlných vymožeností také dopady, které na nás mají neblahý účinek. Podle vědců jsme v dnešní době za jeden jediný den vystaveni tolika podnětům, kolika byl člověk žijící v 16. století vystaven za celý svůj život… Naše těla a mozky zkrátka nejsou stavěny na to, jak a v čem žijeme, neboť technologický pokrok výrazně předběhl ten evoluční. Výsledek? Trpíme, protože nám v životech chybí rovnováha.

Ztráta harmonie v životě se projevuje různými způsoby na těle i duši – depresemi, úzkostmi, panickými záchvaty, autoimunitními onemocněními, poruchami příjmu potravy, nadváhou, problémy se spánkem, rozhozeným menstruačním cyklem, nízkým sebevědomím, syndromem vyhoření… a tím tento seznam zdaleka nekončí.

Sami jsme mnoho z těchto potíží zažili na vlastní kůži a s některými z nich se potýkáme dodnes. Ale na své cestě jsme se naučili, že démon, kterého spolkneme, nám dává svou sílu, a proto nám tyto zkušenosti slouží jako cenné životní lekce, které můžeme předávat dále.

Osobním rozvojem trávíme téměř každý den, konstantně se vzděláváme, čteme hromady knih, chodíme na kurzy a semináře, pokorně nasloucháme svým mentorům, čistíme si hlavu v přírodě a neustále na sobě zkoušíme nové věci. DAYZEN proto tvoříme přesně takový, jaký bychom sami chtěli mít možnost zakusit: kombinujeme moudrost antických filozofů s nejmodernějšími vědeckými poznatky, vlastními zkušenosti, intuici i názory odborníků. To vše s důrazem na praxi a přínos.

Ať už jste ve svém životě vychýleni jakkoliv, DAYZEN je tu proto, aby vám pomohl znovu obnovit harmonii bytí. Rovnováha těla, mysli a ducha je klíčem ke zdravému a spokojenému životu… Vydejte se s námi na cestu k jejímu nalezení a staňte se hrdinou, který naplňuje svůj skutečný potenciál. Bez pevných a vyvážených základů to nepůjde!

proč jsme založili dayzen?

Lucie Podolová

AIP & Optimizer Coach

„Když jsem před pár lety díky AIP zkrotila svou revmatoidní artritidu, začala jsem si uvědomovat, že naše zdraví není jen o tom, co jíme, jestli cvičíme nebo kolik máme stresu. Klíčová je rovnováha těla, mysli a ducha, od které se vše ostatní odvíjí… DAYZEN je pro mě dalším krokem, jak toto poznání šířit.”

 

Václav Hršel

„Vždycky mě fascinovalo, jaká kouzla dokáží s lidským tělem udělat správná volba a poměr vitamínů a minerálů. To je jeden z důvodů, proč DAYZEN vznikl – abychom lidem tato kouzla ukázali a nenechávali si je jen pro sebe.”

Štěpán Morávek

„Rád buduji, tvořím a překonávám své hranice. Nesmírně mě baví lidem přinášet hodnotu a pomáhat jim skrze svou práci... Když pak vidím, že jim to, co dělám, pomáhá, mám skutečnou altruistickou radost. A to je důvod, proč tvořím DAYZEN.”

 

NAŠE PRODUKTY
Zpět do obchodu