Jak nakládáme se slevami?

Vaše důvěra a spokojenost při nákupu u nás jsou pro nás klíčové. Součástí toho je také jasná a spravedlivá slevová politika. Jak tedy přistupujeme k slevám?

  1. Autenticita původní ceny: Když uvádíme původní cenu před slevou, je to cena, za kterou byl produkt skutečně prodáván před zavedením slevy. Nepraktikujeme strategii umělého zvyšování cen, aby sleva působila atraktivněji.

  2. Omezení délky slev: Slevy u nás nejsou neomezené. V souladu s pravidly Evropské unie, pokud je produkt ve slevě delší dobu než 30 dní, tato slevová cena se stává jeho standardní cenou.

  3. Slevové akce: Během slevových akcí, jako jsou sezónní slevy nebo Black Friday, jsou naše slevy autentické. Nezvyšujeme ceny těsně před akcí, aby sleva vypadala větší.

  4. Transparentnost cen: Jasně a přehledně uvádíme, jaká je původní a slevová cena produktu, aby bylo zřejmé, kolik zákazníci ušetří.

  5. Rovnost pro všechny zákazníky: Všechny naše slevy a promo akce jsou dostupné stejně pro všechny naše zákazníky. Neupřednostňujeme některé zákazníky na základě jejich nákupní historie nebo jiných osobních údajů.

Naše slevová politika je vytvořena tak, aby byla v souladu s všemi relevantními předpisy a zároveň naším hlavním cílem, čímž je zajistit, aby vaše nákupní zážitky u nás byly co nejlepší a nejférovější.

Pokud máte jakékoliv otázky týkající se naší slevové politiky, neváhejte nás kontaktovat.

Zpět do obchodu